Kontakta oss

Våra medarbetare finns här för att hjälpa dig och det är viktig för oss att du känner dig hörd. Vi ser fram emot att höra från dig!

Allmän kontakt

Genom att skicka meddelandet godkänner jag att ni hanterar mina uppgifter enligt SMPs personuppgiftspolicy

Kontakta oss direkt

SMP Parts GmbH
Kleinbahnstrasse 59
DE-47906 Kempen

Tel: +49 2152-556690
Fax: +49 2152 55669-99
info@smpparts.de

Abteilungen

Verkauf

Geschäftsführer

Patrik Lindqvist

Direkt: +46 650 39 21 30
patrik.lindqvist@smpparts.com

Auftragsabwicklung, Administration & Rechnungswesen

Eva Gros

Direkt: 0049 2152-55669-66
Mobil: 0049173-4375379
gros@smpparts.de

Buchhaltung (Debitoren / Kreditoren)

Ulrike Kettmann

Direkt: 00492152-55669-88
kettmann@smpparts.de

Prokurist

Jörg Draude

Direkt: 00492152-55669-33
Mobil: 0049157-50153430
draude@smpparts.de

Servicetechniker

Tim Mertins

Direkt: 00492152-55669-0
Mobil: 0049152-31092493
mertins@smpparts.de

Technischer Service Innendienst

Colin Weiland

Direkt: 00492152-55669-55
Mobil: 0049172- 2478278
weiland@smpparts.de