Kontakta oss

Våra medarbetare finns här för att hjälpa dig och det är viktig för oss att du känner dig hörd. Vi ser fram emot att höra från dig!

Allmän kontakt

Genom att skicka meddelandet godkänner jag att ni hanterar mina uppgifter enligt SMPs personuppgiftspolicy

Kontakta oss direkt

SMP Parts AB
Bergsjövägen 3
829 91 ILSBO
Hitta hit

Växel: +46 650 356 50
Fax: +46 650 356 60
info@smpparts.com

Beställning av produkter

order@smpparts.com
010-222 91 10

Beställning av reservdelar och teknisk support

support@smpparts.com
010-222 91 11

Reklamationer

claim@smpparts.com
010-222 91 11

Avdelningar

Försäljning

Säljansvarig Sverige

Pär Närås

par.naras@smpparts.com

Produktansvarig/Säljare

Dennis Håkansson

Direkt: 0046 650 356 62
dennis.hakansson@smpparts.com

Säljare

Aso Faghisa

Direkt: 0046 650 469 023
aso.faghisa@smpparts.com

Säljare

Mikael Falk

Direkt: 0046 650 356 60
mikael.falk@smpparts.com

Säljare

Tom Sahlén

Direkt: 0046 650 356 57
tom.sahlen@smpparts.com

Marknadsföring- och kommunikation

Malin Hasselmalm

Direkt: 0046 650 46 90 90
malin.hasselmalm@smpparts.com

Produktion & Planering

Produktionschef

Mikael Olofsson

Direkt: +46 650 356 63
mikael.olofsson@smpparts.com

SHEQ

SHEQ

Carina Hägglund

Direkt: 0046 650 46 90 26
carina.hagglund@smpparts.com

Inköp

Inköpschef

Christer Andersson

christer.andersson@smpparts.com

HR

HR-generalist

Lena Wiman

Leverans & Godsmottagning

Leveransansvarig

Peter Karlsson

Direkt: 0046 650 356 67
leverans@smpparts.com

Lastning / Lossning

Yngve Westerberg

Direkt: 0046 650 469 009

Teknik

Teknisk chef

Mattias Andersson

mattias.andersson@smpparts.com

Ekonomi

Ekonomichef

Thomas Johansson

thomas.johansson@smpparts.com

VD

VD

Patrik Lindqvist

Direkt: 0650-392130
patrik.lindqvist@smpparts.com