Kontakta oss

Våra medarbetare finns här för att hjälpa dig och det är viktig för oss att du känner dig hörd. Vi ser fram emot att höra från dig!

Allmän kontakt

Genom att skicka meddelandet godkänner jag att ni hanterar mina uppgifter enligt SMPs personuppgiftspolicy

Kontakta oss direkt

SMP Parts AB
Bergsjövägen 3
829 91 ILSBO
Hitta hit

Växel: +46 650 356 50
Fax: +46 650 356 60
info@smpparts.com

Beställning av produkter

order@smpparts.com
010-222 91 10

Beställning av reservdelar och teknisk support

support@smpparts.com
010-222 91 11

Reklamationer

claim@smpparts.com
010-222 91 11

Avdelningar

Teknik

Kvalitetschef

Karolin Nylander

karolin.nylander@smpparts.com

Produktchef

Dennis Håkansson

Direkt: +46 650 356 62
dennis.hakansson@smpparts.com

Teknisk chef

Mattias Andersson

mattias.andersson@smpparts.com

Leverans & Godsmottagning

Mottagningskontroll

Mottagningskontroll

Direkt: +46 650-356 68
mottagningskontroll@smpparts.com

Leveransansvarig

Peter Karlsson

Direkt: +46 650 356 67
leverans@smpparts.com

Lastning / Lossning

Yngve Westerberg

Direkt: +46 650 469 009

Försäljning

Säljansvarig Sverige

Pär Närås

Mobil: +46 795850281
par.naras@smpparts.com

Säljare

Aso Faghisa

Direkt: +46 650 469 023
aso.faghisa@smpparts.com

Säljare

Mikael Falk

Direkt: +46 650 356 60
mikael.falk@smpparts.com

Marknadsföring- och kommunikation

Malin Hasselmalm

Direkt: +46 650 46 90 90
malin.hasselmalm@smpparts.com

Produktion & Planering

Produktionschef

Mikael Olofsson

Direkt: +46 650 356 63
mikael.olofsson@smpparts.com

SHEQ

SHEQ

Carina Hägglund

Direkt: +46 650 46 90 26
carina.hagglund@smpparts.com

Inköp

Inköpschef

Christer Andersson

christer.andersson@smpparts.com

HR

HR-generalist

Clara Söderberg

Direkt: +46 650 39 21 45
clara.soderberg@smpparts.com

Ekonomi

Ekonomichef

Thomas Johansson

thomas.johansson@smpparts.com

VD

VD

Patrik Lindqvist

Direkt: +46 650-392130
patrik.lindqvist@smpparts.com