Kontakt oss

Medarbeiderne våre er her for å hjelpe deg og det er viktig for oss at du føler deg hørt. Vi ser fram til å høre fra deg!

Generell kontakt

Når jeg sender en melding godtar jeg at dere håndterer mine opplysninger i henhold til SMPs retningslinjer for personvern

Kontakt oss direkte

SMP Parts AS
Verkstedveien 38
NO-3516 Hønefoss

Telefonnummer: +47 32875850
per-eivind.braaten@smpparts.com

Managing Director

Per Eivind Braaten

Direkte: 0047 32 87 58 50
Mobil: 0047 95 25 28 99
per.eivind@smpparts.com

Logistikk og salg

Gunvor Vika

Direkte: 0047 32 87 58 50
Mobil: 0047 48 49 80 87
gunvor.vika@smpparts.com

Teknisk leder verksted/ leder salg og service

Runar Maribo

runar.maribo@smpparts.com

Service- og vedlikeholdsansvarlig

Pål Aker

pal.aker@smpparts.com

Key ordrebehandler

Snorre Sagen

snorre.sagen@smpparts.com

Økonomisjef

Merethe Bjerke

merethe.bjerke@smpparts.com

Økonomiansvarlig og kontorsjef

Bente Ristebråten

bente.ristebraten@smpparts.com

Reservedel- og ettermarkedsansvarlig

Anne Skollerud

anne.skollerud@smpparts.com

Reservedeler

Reservedel

reservedel@smpparts.com