Kontakta SMP Parts AB

SMP Parts hjälper dig gärna med alla frågor som du har. Vi uppskattar att du tar

dig tid att kontakta oss och vi lovar därför att svara dig så snabbt vi kan.

Gå igenom alternativen nedan för att hitta den bästa kontaktpersonen för din fråga.

Huvudkontor / fabrik

SMP Parts AB
Bergsjövägen 3
820 71 ILSBO
Växel: +46 650 356 50
Fax: +46 650 356 60
info@smpparts.com

Följ oss!

Contact Follow Button Nyhetsbrev Swe

Contact Follow Button Linkedin

Contact Follow Button Tw

Contact Follow Button Ig

VD

Hans Hanses

VD

Skicka e-post

Direkt:+46 650 469 020

Mobil:+46 70 550 08 62

Hans Hanses

VD

hans.hanses@smpparts.com

+46 650 469 020

Försäljning

Tom Sahlén

Försäljning Sverige

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 57

Mobil:+46 70 398 40 99

Mikael Falk

Försäljning Sverige & Export

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 58

Mobil:+46 70 550 81 68

Charlie Svantesson

Södra Sverige

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 56

Mobil:+46 76 840 32 11

Lars Blom

Försäljning, Stockholm, Södermanland, Uppland

Skicka e-post

Mobil:+46 70 550 30 77

Aso Faghisa

Innesäljare

Skicka e-post

Direkt:+46 650 469 023

Mobil:+46 70 5504364

Tomas Wallner

Service ansvarig

Skicka e-post

Direkt:+46 650-469 007

Mobil:+46 70 55 02 459

Tom Sahlén

Försäljning Sverige

tom.sahlen@smpparts.com

+46 650 356 57

Mikael Falk

Försäljning Sverige & Export

mikael.falk@smpparts.com

+46 650 356 58

Charlie Svantesson

Södra Sverige

charlie.svantesson@smpparts.com

+46 650 356 56

Lars Blom

Försäljning, Stockholm, Södermanland, Uppland

lars.blom@smpparts.com

Aso Faghisa

Innesäljare

aso.faghisa@smpparts.com

+46 650 469 023

Tomas Wallner

Service ansvarig

tomas.wallner@smpparts.com

+46 650-469 007

Ekonomi / Inköp

Björn Jansson

Ekonomichef

Direkt:+46 650 46 90 21

Mobil:+46 70 522 89 10

Karin Blank

Ekonomiansvarig

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 52

Mobil:+46 70 202 04 26

Claes Hansson

Inköpsansvarig

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 74

Mobil:+46 70 550 62 56

Björn Jansson

Ekonomichef

+46 650 46 90 21

Karin Blank

Ekonomiansvarig

karin.blank@smpparts.com

+46 650 356 52

Claes Hansson

Inköpsansvarig

claes.hansson@smpparts.com

+46 650 356 74

Leveranser / Godsmottagning

Hansa Nilsson

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 67

Kristian Huber

Godsmottagning

Skicka e-post

Direkt:+46 650 356 78

Magnus Hedberg

Skicka e-post

Direkt:+46 650 469 005

Joakim Palm

Direkt:+46 650 469 001

Yngve Westerberg

Lastning / Lossning

Direkt:+46 650 469 009

Hansa Nilsson

leverans@smpparts.com

+46 650 356 67

Kristian Huber

Godsmottagning

leverans@smpparts.com

+46 650 356 78

Magnus Hedberg

leverans@smpparts.com

+46 650 469 005

Joakim Palm

+46 650 469 001

Yngve Westerberg

Lastning / Lossning

+46 650 469 009